Kurty

Kde?

Snažíme se našim svěřencům vyjít vstříc a tak nově se snažíme trénovat i v jejich blízkém okolí, tak aby jim to co nejlépe vyhovovalo. Toto je ovšem podmíněno několika faktory. Dojezdovou vzdáleností z Přerova a počtem hodin jdoucích po sobě odtrénovaných v dojezdový den, neposlední řadě zajištění tréninkových prostor. V součastnosti máme zajištěny tréninkové prostory v Přerově a obci Kokory. Dojíždění trenérů do okolí Přerova je možné za splnění min. výše uvedených podmínek.


Kurty Přerov

V  Přerově, v letním období působí klub v prostorách SŠT, kde vedení této školy vyšlo maximálně vstříc našim požadavkům ohledně tréninku našich závodních, tak i amatérských hráčů.
Antukový dvorec, umístěný v prostorách výše uvedené školy, je velmi kvalitní a atmosféra kolem dvorce je vynikající ( bez rušivých elementů z okolních dvorců a samotného okolí ).
Dvorec navíc disponuje i odrazovou stěnou, která je pro výuku nových hráčů a hráček velmi vhodná. 

​V zimním období probíhají tréninky opět v prostorách SŠT Přerov a to v kryté tělocvičně.
Povrch této tělocvičny je opatřen umělým povrchem s označením Tennis Zlín "LOBA". Tento povrch je oproti antukovému dvorci velmi rychlý a tím vhodně doplňuje roční tréninkový plán závodních hráčů z hlediska jejich rychlostní a koordinační přípravy na zimní, ale i následující letní sezónu a turnaje ČTS pro registrované hráče.
Samozřejmostí je, že i v těchto prostorách je pro hráče připraveno kompletní zázemí ( sprchy, kvalitní teplota pro trénink a i možnost účasti rodičů na tréninku ). 


Kurty Kokory

V Kokorách se v letním období působí v prostorách TJ Sokol Kokory, kde máme poskytnuto maximum hodin a TJ Sokol nám vychází maximálně vstříc v plánování hodin pro účely tréninku. Dvorec je pokryt umělým kobercem třetí generace, který je hodně kvalitní a dokáže připravit hráče na rychlejší hardové utkání.  Tímto bych chtěl i poděkovat p. Ondřeji Markovi, který nechal kurt opravit a zaštítil finanční podporu tenisu pro místní děti.

V zimním období probíhají tréninky opět v prostorách TJ Sokol Kokory a to v místní sokolovně.